vertimų biuras kaune galerita skubus vertimasKas yra skubus vertimas?

Skubus vertimas – tai toks vertimas, kada šabloninius dokumentus išversti ir patvirtinti notariškai reikia per vieną dieną ar greičiau arba kada vertimas turi būti atliekamas 10-ies lapų per dieną greičiu.

Dokumentus reikėjo išversti vakar. Rytoj išskrendu į kelionę. Tuo tarpu dokumentai dar nepateikti vertimų biurui. Labai įprasta skubių vertimų situacija, kurią esame pasiryžę išspręsti. Mūsų tikslas – nuraminti klientą, užtikrinti operatyvų paslaugų atlikimą laiku ir ištaisyti susidariusią klientui nepatogią situaciją. Geriausias klientas – patenkintas klientas.

Nors ir teikiame skubių vertimų paslaugą, tačiau visuomet klientams rekomenduojame kreiptis į biurą kiek įmanoma anksčiau. Kreipiantis iš anksto vertimo paslauga klientui kainuos mažiau, o dokumentui išversti ir kruopščiai patikrinti bus skirta daugiau laiko.

Skubiems vertimams gali būti taikomas papildomas antkainis.

Kodėl skubius vertimus galime atlikti greičiausiai?

Skubius vertimus galime atlikti greičiausiai, nes:

– operatyviai reaguojame į užklausas
– dokumentus priimame jums patogiausiu būdu: paštu, el. paštu, skype, facebook ar susitikus biure
– bendradarbiaujame su daugiau kaip 200 vertėjų, kurie visuomet pasiruošę padėti
– bendradarbiaujame su keliais notarų biurais
– mūsų biuras įsikūręs labai patogioje vietoje – šalia pagrindinio kelio „Via Baltica“
– dokumentų siuntą atsiųsime į jūsų nurodytą vietą. Išverstus dokumentus gausite net ir tuo atveju, jei būsite išvykę.

Greičiausias būdas užsakyti skubų vertimą

Jeigu dokumentą reikia išversti itin greitai, rekomenduojame:

  • atsiųsti nuskenuotą dokumentą el. paštu skubus-vertimai@galerita.lt. Prieš siunčiant įsitikinkite, kad dokumentas lengvai įskaitomas.
  • Jeigu dokumente esančių simbolių skaičių galima suskaičiuoti kompiuterinėmis programomis – tai labai paspartina užklausos įvertinimą.
  • Laiške būtinai nurodykite terminą ir į kurią kalbą reikia išversti dokumentą. Taip pat nurodykite, jei reikalingas notarinis tvirtinimas ar apostilizacija.
  • persiuntę dokumentą paskambinkite telefonu +370-693-15955 ir informuokite dėl persiųstos užklausos. Skambučio metu aptarsite likusias sąlygas: kainas, termino patvirtinimą, kokiu būdu bus pateikti ir grąžinti originalūs dokumentai.

Jūsų patogumui su biuru galite susisiekti jums patogiausiu būdu: telefonu, el. paštu, skype, facebook, google+ ar linkedin. Biuro kontaktus rasite skiltyje kontaktai.