Vertimų kainos ir paslaugos

Vertimų biure „Galerita“ patrauklios ne tik vertimų kainos, bet ir platus profesionalių paslaugų spektras. Verčiame raštu, žodžiu, telefonu trisdešimčia pasaulio kalbų. Taip pat teikiame įvairias modernias paslaugas. Vertimas konferencinių skambučių metu, internetinių svetainių ir kompiuterinių žaidimų vertimas – tai tik dalis modernaus biuro teikiamų paslaugų.
Visos siūlomos paslaugos, grindžiamos ilgamete specialistų patirtimi. Dirbame su vertėjais turinčiais 10-ies ir daugiau metų teigiamą vertimų patirtį, kurie yra specializavęsi konkrečiose srityse. Dažniausiai vertėjai verčia į savo gimtąją kalbą. Tokiu būdu užtikriname, jog vertimuose bus taikomas tikslinis žodynas.

Vertimų biuro teikiamų paslaugų sąrašas

Vertimas raštu

Dokumentų vertimas raštu į ir iš 30 pasaulio kalbų. Verčiame įvairiausius tekstus bei dokumentus, techninius dokumentus, internetines svetaines, kompiuterinius žaidimus bei programas. Vertimus atlieka gimtakalbiai vertėjai specializavę toje pačioje srityje kaip ir yra verčiamo teksto turinys.

Plačiau apie vertimą raštu

Vertimas žodžiu

Vertimas žodžiu atliekamas vertėjui atvykus į kliento nurodytą vietą. Tai gali būti įvairūs verslo susitikimai, konferencijos, parodos ar kitokio pobūdžio vertimai. Vertimas žodžiu atliekamas 30 kalbų. Vertėjai atrenkami pagal planuojamo vertimo temą, t.y. atrenkamas vertėjas, kurio stipriausia sritis sutampa su planuojamo vertimo tema. Tokiu būdu užtikriname aukštą paslaugų kokybę - vertimo metu taikomi tiksliniai terminai.

Plačiau apie vertimą žodžiu

Vertimas telefonu

Vertimas telefonu - labai patogi vertimo paslauga, jeigu reikia operatyviai išspręsti situaciją, o jus nuo kliento skiria kalbos barjeras. Verčiame nuotoliniu būdu konferencinių skambučių pagalba. Jums nereikės susitikti su vertėju ar klientu. Galite bendrauti bet kuria kalba, kad ir kur būtumėte.

Plačiau apie vertimus telefonu

Vertimų legalizavimas

Vertimų legalizavimas –  tai vertime esančio parašo, pasirašiusio asmens pareigų ir antspaudo tikrumo patvirtinimas. Legalizuoti vertimai reikalingi įvairiose valstybinėse institucijose, teismuose ar vykstant į užsienį. Vertimus tvirtiname biuro parašu, notariniu tvirtinimu ar apostile.

Plačiau apie dokumentų legalizavimą

Skubus vertimas

Verčiame dokumentus skubos tvarka. Gimimo liudijimus, vairuotojo pažymėjimus, brandos atestatus ir kitus dokumentus galime išversti per 24 valandas ar greičiau

Plačiau apie skubius vertimus

Stilistinis redagavimas

Stilistinis redagavimas - paslauga, kurios metu tekstas patikrinamas pagal rašybos, skyrybos, stiliaus bei kompiuterinio raštingumo taisykles. Rekomenduojame redaguoti bet kokį turinį, kuris bus platinamas viešumoje. Stilistiškai suredaguotas tekstas atrodo profesionaliai bei yra aiškiau suprantamas.

Plačiau apie stilistišką redagavimą

Dokumentų maketavimas

Vertimų biuro teikiama paslauga, kurios dėka išverstas dokumentas atrodo kiek įmanoma panašiau į dokumentą originalia kalba. Dokumentų maketavimo dėka išlaikomas puslapio formatas, tekstas išverčiamas taikant tą patį šriftą, jo dydį ir spalvą. Jeigu techniškai įmanoma - tekstas išverčiamas ir paveikslėliuose bei diagramose.

Plačiau apie dokumentų maketavimą

Jeigu kilo klausimų dėl teikiamų paslaugų, ar nesate tikri dėl tinkamo sprendimo – visuomet galite kreiptis biuro nurodytais kontaktais. Patarsime, kaip tinkamiausia pasielgti jūsų situacijoje.

Dažniausiai klientams klausimai kyla dėl dokumentų legalizavimo. Ši vieta yra iš tiesų gana paini ir klientams, kurie su vertimų legalizavimu dažnai nesusiduria, ji yra netgi problematiška. Mūsų pareiga jums paaiškinti ir padėti.

Dokumentų tvirtinimas

vertimu biuras/ vertimu kainos/ vertimu notarinis tvirtinimas apostilizacijaAtsižvelgiant į kliento poreikius,  dokumentai gali būti tvirtinami vertėjo parašu, biuro antspaudu, notariniu tvirtinimu ar apostile.

Plačiau apie dokumentų legalizavimą

DĖMESIO – atliekame vertimus konferencinių skambučių metu

vertimu biuras vertimu kainos vertimas telefonuTeikiame vertimo paslaugas konferencinių pokalbių metu. Šios paslaugos kaina lygi vertimo kainai žodžiu plius skambučio kaina.

Plačiau apie vertimą konferencinių skambučių metu