Ar vertimų biuras įsikūręs Kaune?

Taip, vertimų biuras įsikūręs Kaune.

Vertimų biuras įsikūręs Kaune GaleritaŠiuo metu MB „Galerita“ turi vieną biurą, kuris įkurtas Kaune, Raudondvario plente, šalia pagrindinio kelio Via Baltica. Iki biuro patogu atvažiuoti tiek iš miesto, tiek Kauno rajono.

Teikiame vertimo paslaugas klientams užsienyje

Dažnai susiduriame su klientų poreikiu, kada išversti ir notariškai patvirtinti dokumentą reikia Lietuvoje, nors klientas gyvena užsienyje ir galimybės grįžti neturi. Tuomet atliktus darbus siunčiame registruotu paštu.

Taip pat užsienio kompanijos dažnai kreipiasi dėl vertimo į ar iš lietuvių kalbos. Tokiu atveju atliktą vertimą dažniausiai persiunčiame elektroniniu paštu.

Vertimo paslaugų teikimas klientams Lietuvoje

Daugiau kaip pusė Lietuvos klientų yra iš kitų miestų. „Galerita“ vertimų biuras lanksčiai prisitaiko prie kliento poreikių ir suteikia vertimo paslaugas, atsižvelgiant į kiekvieno kliento reikalavimus. Dažniausiai klientams iš kitų miestų vertimą persiunčiame elektroniniu paštu. Jei klientui reikalinga originali vertimo kopija – jį siunčiame registruotu paštu ar per siuntų tarnybas.

Jums tai gali būti aktualu

Ar vertimus siunčiate paštu?

Išverstų dokumentų spausdinimas

Vertimų biuro „Galerita“ teikiamos vertimo paslaugos:

Kiti klientų dažniausiai užduodami klausimai:

Ar vertimų biuras įsikūręs Kaune?

Ar vertimų biuras įsikūręs Kaune? Taip, vertimų biuras įsikūręs Kaune.
By : Vaidotas | Lie 7, 2016

Ar vertimus siunčiate paštu?

Ar vertimus siunčiate paštu? Ar vertimus siunčiate paštu? Taip, jeigu klientas negali atsiimti išversto dokumento atvykęs į biurą, vertimą galime persiųsti paštu.
By : Vaidotas | Bir 30, 2016

Išverstų dokumentų spausdinimas

Išverstų dokumentų spausdinimas Išverstų dokumentų spausdinimas – labai patogi paslauga klientui. Atspausdiname išverstus darbus, jei juos reikia patvirtinti biuro parašu, notariškai, ar klientui taip patogiau priimti išverstą dokumentą.
By : Vaidotas | Bir 30, 2016

Kaip skaičiuojami spaudos ženklai?

Kaip skaičiuojami spaudos ženklai? Jeigu norite patys įsivertinti paslaugos kainą – jūs tai galite padaryti labai lengvai. Šioje skiltyje paaiškinsime kaip skaičiuojami spaudos ženklai.
By : Vaidotas | Bir 28, 2016

Ar vertimui reikalingas notaro tvirtinimas?

Ar vertimui reikalingas notaro tvirtinimas priklauso nuo dokumento bei institucijos, kurioje dokumentą ketinate teikti. Dažnai klientams kyla klausimas – ar vertimui reikalingas notaro tvirtinimas. Trumpai apžvelgsime, nuo ko priklauso, kokiu būdu išverstas dokumentas turiPlačiau
By : Vaidotas | Geg 18, 2016

Ar skubus vertimas yra brangesnis?

Ar skubūs vertimai yra brangesni? Dažnas klientų klausimas, ar skubūs vertimai yra brangesni. Labai gaila, tačiau skubūs vertimai iš tiesų yra brangesni. Kadangi vienu metu dirbama su keliasdešimt klientų ir vertėjai planuojaPlačiau
By : Vaidotas | Geg 18, 2016

Kaip skaičiuojama paslaugos vertimo raštu kaina?

Kaip skaičiuojama vertimo raštu kaina? Paslaugos vertimo raštu kaina gali būti skaičiuojama labai įvairiai. Daugelis vertimo biurų vertimo raštu kainą skaičiuoja individualizuotai. Skirtingose šalyse dažniausia praktika taip pat skiriasi. Paaiškinsime kaip skaičiuojama vertimoPlačiau
By : Vaidotas | Geg 18, 2016

Nuo ko priklauso vertimo raštu įkainis?

Nuo ko priklauso vertimo raštu įkainis? Vertimo raštu įkainis priklauso nuo daugelio įvairių aplinkybių. Sunkiausia tai, kad skirtingose situacijose skirtingos aplinkybės gali būti svarbiausios. Todėl nusakyti vienos taisyklės negalima.
By : Vaidotas | Geg 18, 2016