Nuo ko priklauso vertimo raštu įkainis?

Vertimo raštu įkainis priklauso nuo daugelio įvairių aplinkybių. Sunkiausia tai, kad skirtingose situacijose skirtingos aplinkybės gali būti svarbiausios. Todėl nusakyti vienos taisyklės negalima.

vertimo raštu įkainisDažniausiai vertimo raštu kainą nulemia:

  • Kalba, iš kurios ir į kurią planuojate versti – skirtingų kalbų specialistai taiko skirtingą kainodarą. Tarkim, Europoje vokiečių kalbos vertėjai yra vieni brangiausių. Todėl užsakant vertimą iš užsienio kalbos į vokiečių kalbą vertimo kaina gali nemaloniai nustebinti. Tuo tarpu Lietuvoje vokiečių kalba yra gana populiari. Lietuvių – vokiečių – lietuvių kombinacijos vertėjų apstu. Dėl to šios kombinacijos vertimas bus vienas pigesnių.
  • Teksto apimtis – dažniausiai kuo tekstas didesnės apimties tuo vertimo kaina didesnė; tuo tarpu vertimo kaina už vieną puslapį mažesnė. Iš tiesų vertimo mastas turi įtakos vieno puslapio vertimo kainai, kol mastas tampa nepatogiai didelis.
  • Teksto pobūdis – techninius vertimus visuomet buvo brangiau atlikti, o šabloninius dokumentus – pigiau. Priežastį lemia pats paslaugos pavadinimas. Techniniai vertimai susiję su konkrečia sritimi. Todėl šį vertimą kokybiškai gali atlikti tik vertėjas, turintis patirties konkrečioje srityje – turi būti taikomi tos srities specifiniai terminai. Tuo tarpu šabloniniai vertimai yra standartizuoti, ir juos kokybiškai išversti gali vertėjas, kurio paslaugos pigesnės.
  • Dokumento kokybė – jeigu tekstas yra parašytas ranka, išblukęs ar sunkiai įskaitomas dėl kitų priežasčių – tokio turinio vertimas reikalauja didesnių laiko sąnaudų ir gali kainuoti brangiau.
  • skubus vertimas – jei vertimo jums reikia dar tą pačią dieną arba jei vertimo apimtis viršija 7 – 10 lapų per dieną vienam vertėjui – toks vertimas laikomas skubiu ir gali būti taikomas papildomas įkainis.
  • Papildomų paslaugų gausa – dauguma vertimų biurų šalia vertimo paslaugų taip pat siūlo ir papildomas paslaugas. Dažniausiai siūlomos paslaugos: notarinis vertimų tvirtinimas ir kitos notarinės paslaugos; maketavimo bei stilistinio redagavimo paslaugos. Papildomos paslaugos natūraliai didina paslaugos kainą.
Jums tai gali būti aktualu

Kaip skaičiuojami spaudos ženklai?

Ar skubus vertimas yra brangesnis?

Kaip skaičiuojama paslaugos vertimo raštu kaina?

Vertimų biuro „Galerita“ teikiamos vertimo paslaugos:

Kiti klientų dažniausiai užduodami klausimai:

Ar vertimų biuras įsikūręs Kaune?

Ar vertimų biuras įsikūręs Kaune? Taip, vertimų biuras įsikūręs Kaune.
By : Vaidotas | Lie 7, 2016

Ar vertimus siunčiate paštu?

Ar vertimus siunčiate paštu? Ar vertimus siunčiate paštu? Taip, jeigu klientas negali atsiimti išversto dokumento atvykęs į biurą, vertimą galime persiųsti paštu.
By : Vaidotas | Bir 30, 2016

Išverstų dokumentų spausdinimas

Išverstų dokumentų spausdinimas Išverstų dokumentų spausdinimas – labai patogi paslauga klientui. Atspausdiname išverstus darbus, jei juos reikia patvirtinti biuro parašu, notariškai, ar klientui taip patogiau priimti išverstą dokumentą.
By : Vaidotas | Bir 30, 2016

Kaip skaičiuojami spaudos ženklai?

Kaip skaičiuojami spaudos ženklai? Jeigu norite patys įsivertinti paslaugos kainą – jūs tai galite padaryti labai lengvai. Šioje skiltyje paaiškinsime kaip skaičiuojami spaudos ženklai.
By : Vaidotas | Bir 28, 2016

Ar vertimui reikalingas notaro tvirtinimas?

Ar vertimui reikalingas notaro tvirtinimas priklauso nuo dokumento bei institucijos, kurioje dokumentą ketinate teikti. Dažnai klientams kyla klausimas – ar vertimui reikalingas notaro tvirtinimas. Trumpai apžvelgsime, nuo ko priklauso, kokiu būdu išverstas dokumentas turiPlačiau
By : Vaidotas | Geg 18, 2016

Ar skubus vertimas yra brangesnis?

Ar skubūs vertimai yra brangesni? Dažnas klientų klausimas, ar skubūs vertimai yra brangesni. Labai gaila, tačiau skubūs vertimai iš tiesų yra brangesni. Kadangi vienu metu dirbama su keliasdešimt klientų ir vertėjai planuojaPlačiau
By : Vaidotas | Geg 18, 2016

Kaip skaičiuojama paslaugos vertimo raštu kaina?

Kaip skaičiuojama vertimo raštu kaina? Paslaugos vertimo raštu kaina gali būti skaičiuojama labai įvairiai. Daugelis vertimo biurų vertimo raštu kainą skaičiuoja individualizuotai. Skirtingose šalyse dažniausia praktika taip pat skiriasi. Paaiškinsime kaip skaičiuojama vertimoPlačiau
By : Vaidotas | Geg 18, 2016

Nuo ko priklauso vertimo raštu įkainis?

Nuo ko priklauso vertimo raštu įkainis? Vertimo raštu įkainis priklauso nuo daugelio įvairių aplinkybių. Sunkiausia tai, kad skirtingose situacijose skirtingos aplinkybės gali būti svarbiausios. Todėl nusakyti vienos taisyklės negalima.
By : Vaidotas | Geg 18, 2016