Ar vertimus siunčiate paštu?

Ar vertimus siunčiate paštu? Taip, jeigu klientas negali atsiimti išversto dokumento atvykęs į biurą, vertimą galime persiųsti paštu.

ar vertimus siunciate pastuKlientų patogumui – išverstus dokumentus siunčiame paštu. Atsižvelgdami į tai, kaip skubiai klientas turi gauti išverstus dokumentus ir į siuntos įmonių kainų pasiūlymus – vertimus siunčiame Lietuvos paštu, per autobusų stotį ar kitą įmonę. Visi siunčiami dokumentai yra registruojami – taip užtikrinamas saugumas, kad dokumentai nepasimes ar jų nepasiims netinkamas asmuo.

Jeigu klientui reikia kelių to paties dokumento kopijų – mes pasirūpiname, kad klientui nereikėtų rūpintis dokumento kopjavimu. Tarkim klientas išvertė dalomąją medžiagą ir planuoja dalyvauti parodoje – mes persiunčiame ne tik išverstą skrajutę, bet ir reikiamą jų kiekį. Tokiu būdu klientas sutaupo nemažai laiko – gavęs siuntą, gali važiuoti tiesiai į parodą.

Ši paslauga taip pat yra labai patogi klientams, kurie šiuo metu yra išvykę į užsienį. Jeigu jums reikia išversti gimimo, santuokos liudijimą, ar kitą dokumentą, kuris turi būti legalizuotas – mes galime atlikti tokių dokumentų vertimą ir legalizuotą vertimą išsiųsti jums paštu. Jums nereikės grįžti į Lietuvą tam, kad išsiverstumėte reikiamus dokumentus.

Jums tai gali būti aktualu

išverstų dokumentų spausdinimas

Vertimų biuro „Galerita“ teikiamos vertimo paslaugos:

Kiti klientų dažniausiai užduodami klausimai:

Ar vertimų biuras įsikūręs Kaune?

Ar vertimų biuras įsikūręs Kaune? Taip, vertimų biuras įsikūręs Kaune.
By : Vaidotas | Lie 7, 2016

Ar vertimus siunčiate paštu?

Ar vertimus siunčiate paštu? Ar vertimus siunčiate paštu? Taip, jeigu klientas negali atsiimti išversto dokumento atvykęs į biurą, vertimą galime persiųsti paštu.
By : Vaidotas | Bir 30, 2016

Išverstų dokumentų spausdinimas

Išverstų dokumentų spausdinimas Išverstų dokumentų spausdinimas – labai patogi paslauga klientui. Atspausdiname išverstus darbus, jei juos reikia patvirtinti biuro parašu, notariškai, ar klientui taip patogiau priimti išverstą dokumentą.
By : Vaidotas | Bir 30, 2016

Kaip skaičiuojami spaudos ženklai?

Kaip skaičiuojami spaudos ženklai? Jeigu norite patys įsivertinti paslaugos kainą – jūs tai galite padaryti labai lengvai. Šioje skiltyje paaiškinsime kaip skaičiuojami spaudos ženklai.
By : Vaidotas | Bir 28, 2016

Ar vertimui reikalingas notaro tvirtinimas?

Ar vertimui reikalingas notaro tvirtinimas priklauso nuo dokumento bei institucijos, kurioje dokumentą ketinate teikti. Dažnai klientams kyla klausimas – ar vertimui reikalingas notaro tvirtinimas. Trumpai apžvelgsime, nuo ko priklauso, kokiu būdu išverstas dokumentas turiPlačiau
By : Vaidotas | Geg 18, 2016

Ar skubus vertimas yra brangesnis?

Ar skubūs vertimai yra brangesni? Dažnas klientų klausimas, ar skubūs vertimai yra brangesni. Labai gaila, tačiau skubūs vertimai iš tiesų yra brangesni. Kadangi vienu metu dirbama su keliasdešimt klientų ir vertėjai planuojaPlačiau
By : Vaidotas | Geg 18, 2016

Kaip skaičiuojama paslaugos vertimo raštu kaina?

Kaip skaičiuojama vertimo raštu kaina? Paslaugos vertimo raštu kaina gali būti skaičiuojama labai įvairiai. Daugelis vertimo biurų vertimo raštu kainą skaičiuoja individualizuotai. Skirtingose šalyse dažniausia praktika taip pat skiriasi. Paaiškinsime kaip skaičiuojama vertimoPlačiau
By : Vaidotas | Geg 18, 2016

Nuo ko priklauso vertimo raštu įkainis?

Nuo ko priklauso vertimo raštu įkainis? Vertimo raštu įkainis priklauso nuo daugelio įvairių aplinkybių. Sunkiausia tai, kad skirtingose situacijose skirtingos aplinkybės gali būti svarbiausios. Todėl nusakyti vienos taisyklės negalima.
By : Vaidotas | Geg 18, 2016