Ar skubūs vertimai yra brangesni?

Dažnas klientų klausimas, ar skubūs vertimai yra brangesni. Labai gaila, tačiau skubūs vertimai iš tiesų yra brangesni. Kadangi vienu metu dirbama su keliasdešimt klientų ir vertėjai planuoja darbus pagal terminus – skubūs vertimai „sujaukia vertimų virtuvę“. Tokie vertimai įprastai brangsta apie 30 proc.

skubūs vertimai vertimų biuras galeritaVertimų biuras „Galerita“ į kiekvieną situaciją žvelgia individualiai ir supranta, jog kartais yra labai sunku iš anksto suplanuoti darbus, kurių galbūt net nėra tekę daryti iki tol. Todėl, jei aplinkybės leidžia – šis įkainis nėra taikomas. Gaila – to negalime pritaikyti kiekvienu atveju imtinai.

Siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, klientų prašome kiek įmanoma anksčiau pateikti užsakymą. Taip gauname pakankamai laiko turinį kokybiškai išversti, patikrinti ir atiduoti sutartu laiku.

Kaip yra nustatoma, ar vertimas skubus ir kur to riba?

Jeigu turinį turi versti vienas vertėjas (negalima dalinti keliems tos pačios kalbos vertėjams) ir tempas viršija 8 lapus per dieną – tokius vertimus laikome skubiais, t.y. net jei ir galima vertimui skirti savaitę, o išversti reikia 100 lapų – toks vertimas yra skubus.

Jums tai gali būti aktualu

Nuo ko priklauso vertimo raštu įkainis?

Kaip skaičiuojami spaudos ženklai?

Kaip skaičiuojama paslaugos vertimo raštu kaina?

Ar vertimų biuras įsikūręs Kaune?

Ar vertimų biuras įsikūręs Kaune? Taip, vertimų biuras įsikūręs Kaune.
By : Vaidotas | Lie 7, 2016

Ar vertimus siunčiate paštu?

Ar vertimus siunčiate paštu? Ar vertimus siunčiate paštu? Taip, jeigu klientas negali atsiimti išversto dokumento atvykęs į biurą, vertimą galime persiųsti paštu.
By : Vaidotas | Bir 30, 2016

Išverstų dokumentų spausdinimas

Išverstų dokumentų spausdinimas Išverstų dokumentų spausdinimas – labai patogi paslauga klientui. Atspausdiname išverstus darbus, jei juos reikia patvirtinti biuro parašu, notariškai, ar klientui taip patogiau priimti išverstą dokumentą.
By : Vaidotas | Bir 30, 2016

Kaip skaičiuojami spaudos ženklai?

Kaip skaičiuojami spaudos ženklai? Jeigu norite patys įsivertinti paslaugos kainą – jūs tai galite padaryti labai lengvai. Šioje skiltyje paaiškinsime kaip skaičiuojami spaudos ženklai.
By : Vaidotas | Bir 28, 2016

Ar vertimui reikalingas notaro tvirtinimas?

Ar vertimui reikalingas notaro tvirtinimas priklauso nuo dokumento bei institucijos, kurioje dokumentą ketinate teikti. Dažnai klientams kyla klausimas – ar vertimui reikalingas notaro tvirtinimas. Trumpai apžvelgsime, nuo ko priklauso, kokiu būdu išverstas dokumentas turiPlačiau
By : Vaidotas | Geg 18, 2016

Ar skubus vertimas yra brangesnis?

Ar skubūs vertimai yra brangesni? Dažnas klientų klausimas, ar skubūs vertimai yra brangesni. Labai gaila, tačiau skubūs vertimai iš tiesų yra brangesni. Kadangi vienu metu dirbama su keliasdešimt klientų ir vertėjai planuojaPlačiau
By : Vaidotas | Geg 18, 2016

Kaip skaičiuojama paslaugos vertimo raštu kaina?

Kaip skaičiuojama vertimo raštu kaina? Paslaugos vertimo raštu kaina gali būti skaičiuojama labai įvairiai. Daugelis vertimo biurų vertimo raštu kainą skaičiuoja individualizuotai. Skirtingose šalyse dažniausia praktika taip pat skiriasi. Paaiškinsime kaip skaičiuojama vertimoPlačiau
By : Vaidotas | Geg 18, 2016

Nuo ko priklauso vertimo raštu įkainis?

Nuo ko priklauso vertimo raštu įkainis? Vertimo raštu įkainis priklauso nuo daugelio įvairių aplinkybių. Sunkiausia tai, kad skirtingose situacijose skirtingos aplinkybės gali būti svarbiausios. Todėl nusakyti vienos taisyklės negalima.
By : Vaidotas | Geg 18, 2016