vertimo tvirtinimas biuro antspaudu vertimu biuras kaune galeritaVertimo tvirtinimas biuro antspaudu

Vertimo tvirtinimas biuro antspaudu patvirtina, kad vertimas buvo atliktas vertimų biure ir vertėjas yra susipažinęs su Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 235 straipsniu, nusakančiu atsakomybę už melagingą vertimą. Išverstas dokumentas susegamas su originaliu dokumentu arba jo kopija, paskutiniojo puslapio antroje pusėje užrašoma vertimų biuro „Galerita“ rekvizitai, nurodomos kalbos, iš kurios ir į kurią išversta, puslapių skaičius ir tvirtinimo data, patvirtinama biuro antspaudu ir vertėjo parašu. Dokumentas su vertimo tvirtinimu biuro parašu turi silpnesnę juridinę galią lyginant su notariniu tvirtinimu, tačiau toks tvirtinimas yra pigesnis, greitesnis ir tinkamas Lietuvos Respublikos valstybinėse institucijose, tokiose kaip: teismas, SODRA, Regitra, Registrų centras, metrikacijos skyriai ir pan. Vertimo tvirtinimas biuro antspaudu yra taip pat patogi paslauga, kada reikalingas oficialus vertimas, naudojamas įmonės viduje.

vertimu tvirtinimas biuro parasu

Vertimo, patvirtinto biuro antspaudu, pavyzdys

Prieš užsakant vertimo tvirtinimą biuro parašu, klientui svarbu žinoti, į kurią įstaigą vėliau kreipsis su išverstu dokumentu ir ar įstaigai užtenka išversto dokumento, patvirtinto biuro parašu ar reikalingas notaro tvirtinimas.

Vertimų biuras negali tvirtinti kito biuro ar kliento asmeniškai išversto dokumento biuro antspaudu. Tais atvejais, kada vertimų biuras, atlikęs vertimą, negali patvirtinti vertimo biuro antspaudu arba dokumentą asmuo išvertė savarankiškai – MB „Galerita“ vertimų biuras tvirtina vertimą biuro antspaudu tik nuosekliai peržvelgęs vertimą ir patikrinęs, ar vertime nėra palikta klaidų. Ši redagavimo paslauga yra mokama ir jos kaina yra nustatoma kiekvienu atveju atskirai, bet ne mažesnė kaip pusė atitinkamos kalbų kombinacijos vertimo raštu kainos.

Kaina už vertimo tvirtinimą biuro antspaudu

Vertimų biuras atsako už vykdomą veiklą nepaisant to, ar pasirašo ant atlikto vertimo. Todėl vertimo tvirtinimas biuro antspaudu yra įskaičiuotas į vertimo kainą ir mūsų klientams tai papildomai nekainuoja.

Vertimą biuro antspaudu patvirtinime tą pačią dieną, kai atliekamas vertimas.

Dažniausiai užduodami klausimai, susiję su vertimo tvirtinimu biuro antspaudu:

Jums tai gali būti aktualu:

 vertimo notarinis tvirtinimas
 dokumentų apostilizavimas
✔ dokumento nuorašas
vertimų legalizavimas