Kaip skaičiuojami spaudos ženklai?

Jeigu norite patys įsivertinti paslaugos kainą – jūs tai galite padaryti labai lengvai. Šioje skiltyje paaiškinsime kaip skaičiuojami spaudos ženklai.

Spaudos ženklus su ar be tarpų, ar žodžių skaičių dokumente galite pasitikrinti daugumoje teksto redagavimo programų.

kaip skaiciuojami spaudos zenklaiJeigu tai yra doc, docx, rtf ar kiti dokumentų formatai, kuriuos palaiko programa MS Word, tai atlikti labai paprasta. Atsidarius dokumentą, apatiniame kairiajame kampe turėtumėte matyti parašytą bendrą žodžių sumą (pavyzdyje – „29 words“). Spustelėjus ant šio užrašo atsidarys lentelė, kurioje bus parašytas puslapių, žodžių, spaudos ženklų (be tarpų), spaudos ženklų (su tarpais), pastraipų ir eilučių skaičius. Pagal šiuos duomenis galite įsivertinti kainą be nuolaidos.

Jeigu norite tiksliai apskaičiuoti kitų formatų, tokių kaip ppt, xls, pdf teksto apimtį – jums prireiks pagalbinių programų. Tai taip pat galite padaryti su minėta MS Word programa – nukopijuojant visą turinį į teksto redagavimo programą, bet ne visada tai pavyksta ir ne visada programa pateikia tikslius duomenis. „Galerita“ vertimų biuras naudoja profesionalias vertimų biurų naudojamas programas. Jomis tiksliai suskaičiuosime teksto apimtį ir pateiksime jums detalią ataskaitą.

Nukopijuoto dokumento ar ranka parašyto teksto apimties dažniausiai neįmanoma suskaičiuoti programomis. Tokiu atveju skaičiuojama išversto teksto apimtis. Nors kalbos yra skirtingos, tačiau išversto teksto apimtis dažniausiai būna labai panaši. Skirtumai svyruoja iki 15 proc.

Atkreipiame jūsų dėmesį, kad dėl tam tikrų priežasčių, tokių kaip: teksto sudėtingumas, sudėtingumas įskaityti tekstą, teksto apimties ir pan. – vertimo įkainis gali skirtis nuo viešai skelbiamų. Jis gali būti mažesnis ar didesnis. Taip pat biuras atsižvelgdamas į visas aplinkybes suteikia vertimui nuolaidą, kurią sužinosite pateikę užklausą. Todėl siūlome pateikti užklausą mūsų biurui – o mes operatyviai į ją atsakysime, pateikdami jus individualų pasiūlymą.

Plačiau apie tai nuo ko priklauso vertimo įkainis.

Jums tai gali būti aktualu

Nuo ko priklauso vertimo raštu įkainis?

Ar skubus vertimas yra brangesnis?

Kaip skaičiuojama paslaugos vertimo raštu kaina?

Vertimų biuro „Galerita“ teikiamos vertimo paslaugos:

Kiti klientų dažniausiai užduodami klausimai:

Ar vertimų biuras įsikūręs Kaune?

Ar vertimų biuras įsikūręs Kaune? Taip, vertimų biuras įsikūręs Kaune.
By : Vaidotas | Lie 7, 2016

Ar vertimus siunčiate paštu?

Ar vertimus siunčiate paštu? Ar vertimus siunčiate paštu? Taip, jeigu klientas negali atsiimti išversto dokumento atvykęs į biurą, vertimą galime persiųsti paštu.
By : Vaidotas | Bir 30, 2016

Išverstų dokumentų spausdinimas

Išverstų dokumentų spausdinimas Išverstų dokumentų spausdinimas – labai patogi paslauga klientui. Atspausdiname išverstus darbus, jei juos reikia patvirtinti biuro parašu, notariškai, ar klientui taip patogiau priimti išverstą dokumentą.
By : Vaidotas | Bir 30, 2016

Kaip skaičiuojami spaudos ženklai?

Kaip skaičiuojami spaudos ženklai? Jeigu norite patys įsivertinti paslaugos kainą – jūs tai galite padaryti labai lengvai. Šioje skiltyje paaiškinsime kaip skaičiuojami spaudos ženklai.
By : Vaidotas | Bir 28, 2016

Ar vertimui reikalingas notaro tvirtinimas?

Ar vertimui reikalingas notaro tvirtinimas priklauso nuo dokumento bei institucijos, kurioje dokumentą ketinate teikti. Dažnai klientams kyla klausimas – ar vertimui reikalingas notaro tvirtinimas. Trumpai apžvelgsime, nuo ko priklauso, kokiu būdu išverstas dokumentas turiPlačiau
By : Vaidotas | Geg 18, 2016

Ar skubus vertimas yra brangesnis?

Ar skubūs vertimai yra brangesni? Dažnas klientų klausimas, ar skubūs vertimai yra brangesni. Labai gaila, tačiau skubūs vertimai iš tiesų yra brangesni. Kadangi vienu metu dirbama su keliasdešimt klientų ir vertėjai planuojaPlačiau
By : Vaidotas | Geg 18, 2016

Kaip skaičiuojama paslaugos vertimo raštu kaina?

Kaip skaičiuojama vertimo raštu kaina? Paslaugos vertimo raštu kaina gali būti skaičiuojama labai įvairiai. Daugelis vertimo biurų vertimo raštu kainą skaičiuoja individualizuotai. Skirtingose šalyse dažniausia praktika taip pat skiriasi. Paaiškinsime kaip skaičiuojama vertimoPlačiau
By : Vaidotas | Geg 18, 2016

Nuo ko priklauso vertimo raštu įkainis?

Nuo ko priklauso vertimo raštu įkainis? Vertimo raštu įkainis priklauso nuo daugelio įvairių aplinkybių. Sunkiausia tai, kad skirtingose situacijose skirtingos aplinkybės gali būti svarbiausios. Todėl nusakyti vienos taisyklės negalima.
By : Vaidotas | Geg 18, 2016